tr?id=1056473884735210&ev=PageView&noscript=1

O firmie

ubezpieczenia prawobrzeże
Emilia Taraszkiewicz-Michalska doradca ubezpieczeniowy multiagencja

Wszystko zaczęło się od otwarcia szkoły nauki jazdy w Centrum Szczecina. Przez 14 lat szkoliliśmy adeptów jazdy, zdobywając ich zaufanie. Lata prowadzenia naszej szkoły utwierdziły nas w przekonaniu, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ta zasada sprawdza się nie tylko na drodze, ale również w życiu. Postanowiliśmy więc wyjść na wprost oczekiwaniom osób, dla których bezpieczeństwo jest ważne w każdej dziedzinie życia.

Zajęliśmy się branżą ubezpieczeniową. Nasi agenci posiadają olbrzymią wiedzę na temat branży ubezpieczeniowej. Indywidualnie podchodzimy do klienta i jego potrzeb. Z dnia na dzień zdobywamy doświadczenie i zaufanie nowych nabywców. Nasze biura są w Centrum Szczecina i na Prawobrzeżu na ul. Bośniackiej. Sprawdź naszą specjalną ofertę na ubezpieczenia prawobrzeże.

Bogata oferta – ubezpieczenia Prawobrzeże i Centrum Szczecina

Oferujemy szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych. Gdy chcesz ubezpieczyć samochód znajdziemy dla Ciebie OC lub AC dopasowane do Twoich potrzeb. Potrzebujesz zabezpieczenia domu mieszkania, czy innego mienia? To żaden problem, pomożemy wybrać je dla Ciebie. Martwisz się o zdrowie swoje i swojej rodziny? Również w tym przypadku mamy dla Ciebie propozycje ubezpieczenia. Służymy swoją pomocą i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Adresy biura ubezpieczeniowego

Jesteśmy do Waszej dyspozycji zarówno w centrum, jak i na prawobrzeżu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału na:

Biuro Alien Ubezpieczenia Centrum
Aleja Piastów 59, 70-335 Szczecin
508 336 806
e.taraszkiewicz-michalska@insur.com.pl
Poniedziałek – Piątek 10 -17
Sobota nieczynne

Biuro Alien Ubezpieczenia Prawobrzeże
Bośniacka 3, 70-842 Szczecin
665 921 675
Poniedziałek – Piątek 11 -17
Sobota nieczynne