tr?id=1056473884735210&ev=PageView&noscript=1

OC Nissan Micra 2004

Pani Alina niedawno skończyła 40 lat. Nie zwalnia jednak tempa życia i wciąż pozostaje bardzo aktywna. Prowadzi bogate życie towarzyskie i udziela się w organizacjach charytatywnych. Szczególnie upodobała sobie pomoc bezdomnym zwierzętom. Codziennie pomaga w schronisku za miastem. Jest tam bardzo lubiana i szanowana. Dzięki temu, że jest posiadaczką samochodu Nissan Micra może szybko i bez problemów dojechać do schroniska. Jaka jest składka za OC Nissan Micra 2004 ?

OC-Nissan-Micra

Często też zabiera ze sobą innych wolontariuszy. Schronisko położone jest na uboczu, dlatego ciężko jest dotrzeć na miejsce. Zabieranie pasażerów wiąże się z odpowiedzialnością. Pani Alina wie o tym. Pamięta o ważnym przeglądzie technicznym i ubezpieczeniu. Dba o bezpieczeństwo swoje, oraz innych użytkowników ruchu.

 Dzięki ważnemu ubezpieczeniu OC, w razie wypadku, Pani Alina nie poniesie bezpośrednio kosztów naprawy uszkodzonego samochodu. Zrobi to ubezpieczyciel. Taka świadomość daje spory komfort. Dzięki temu można się skupić na tym co naprawdę ważne. Niezależnie od tego Pani Alina ma korzyść, bo zapłaciła 440 zł a nie 570 zł składki.

Naturalnym odruchem dla Pani Aliny jest pomaganie innym. Jednocześnie dba o bezpieczeństwo. Ubezpieczenie, w razie problemów, pomoże jej. Wspaniale jest dawać pomoc, jak i również ją dostawać.

Ubezpieczyła się u Pani Emilii … z firmy Alien Ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC dla Nissana Micra

Japońska marka Nissan kojarzona jest w Europie głównie z samochodami terenowymi czy sportowymi. Posiada ona jednak w swojej ofercie również wygodne auta miejskie, takie jak Micra. Jako, że japońskie marki motoryzacyjne cieszą się dobrą opinią wśród polskich kierowców, Nissany są często przez nich wybierane. Ubezpieczenie OC dla Nissana Micry nie musi być drogie. Cena zależna jest bowiem nie tylko od marki, ale również wielu innych czynników, takich jak wiek kierowcy, liczba spowodowanych przez niego szkód, doświadczenie właściciela auta za kółkiem, a także miejsce zamieszkania. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą polis OC dla Nissana Micra w Szczecinie i dowiedz się ile wyniesie dla Ciebie!


OC-Nissan-Micra-2004

Alien Ubezpieczenia Prawobrzeże
Ul. Bośniacka 3
70-842 Szczecin Dąbie
tel. kom. 0-665-921-675
Poniedziałek – Piątek 11 -17
Sobota nieczynne


Alien Ubezpieczenia Centrum Szczecina
(proszę kierować się do biura Alien Nauka Jazdy)
Al. Piastów 59/4
70-335 Szczecin
tel. kom. 0-508-336-806
Poniedziałek – Piątek 10 -17
Sobota nieczynne


Źródło materiałów i danych: http://emiliatrener.pl

Inne polisy OC: alienubezpieczenia.pl/oc-w-szczecinieAdd a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.