tr?id=1056473884735210&ev=PageView&noscript=1

Świąteczne rozmowy o biznesie 30.11-4.12

Od zawsze lubiłam bezpośredni kontakt z innymi przedsiębiorcami oraz klientami. Bardzo wcześnie zrozumiałam, że jesteśmy jak naczynia połączone, potrzebujemy się, dzielimy wiedzą, doświadczeniem i wsparciem. Dziś ze względu na panującą sytuację tych spotkań praktycznie nie ma a ja czuję się z tym źle. Brakuje mi tego. Ale ostatnie co należy robić, to narzekać i załamywać ręce. Świąteczne rozmowy o biznesie, zapraszam do lektury.

My dalej działamy. Mimo obostrzeń, deszczu za oknem i zimna. Działam ja, działają też inne, fantastyczne kobiety. A ponieważ życie nie znosi pustki, to wymienimy się energią on-line!

5 rozmów o biznesie z kobietami. Świąteczne rozmowy o biznesie

Świąteczne rozmowy o biznesie

Tym samym zapraszam Cię na wyjątkowe wydarzenie❣️
W następnym tygodniu od 30.11 do 04.12. przeprowadzę 5 świetnych rozmów z kobietami ze świata biznesu. Dla nas to będzie ciekawa okazja do rozmów a dla Ciebie, możliwość poznania nowych osób, ich biznesów a także skorzystania z niesamowitych niespodzianek.

Każda z moich rozmówczyń przygotuje specjalną ofertę, którą Ty możesz wykorzystać, jako niebanalny prezent dla swoich bliskich i przyjaciół.

Zobacz, jak pięknie możemy się wesprzeć 💪

Oto plan spotkań:

🌹30.11. godz. 10:00 Ewelina Ostrowska
Siostry Ostrowskie

🌹01.12. godz. 10:00 Katarzyna Szmiłik
Kisiel. Szczecin

🌹02.12 godz. 10:00 Katarzyna Chromicz
@Beauty by Kate -Katarzyna Chromicz

🌹03.12 godz. 11:00 Joanna Sawicka-Budziak
Magiczny.Szczecin

🌹04.12 godz. 10:00 Barbara Grzybowska
Barbara Grzybowska – Social Media & More

Razem raźniej, dlatego bądź z nami na żywo💜 A jeśli zechcesz udostępnić, polubić lub skomentować, po to, aby wiadomość dotarła do jak największej liczby osób, to masz moje 💜 razy dwa.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.