tr?id=1056473884735210&ev=PageView&noscript=1

Ubezpieczenia w Szczecinie

Pełen zakres ubezpieczenia w Szczecinie w Alien

Ubezpieczenia. Jakie ubezpieczenia trzeba, a jakie warto mieć?

alien ubezpieczenia logo

Miło, kiedy nic złego się nie dzieje, ale to jednak myślenie życzeniowe. Dlatego warto wcześniej pomyśleć o konsekwencjach niektórych zdarzeń i po prostu się ubezpieczyć. Jakie ubezpieczenia trzeba, a jakie warto mieć?

Ubezpieczenie OC samochodu

ubezpieczenie oc

W tym przypadku sytuacja jest jasna – brak aktualnej polisy OC skutkuje dotkliwymi karami pieniężnymi. To obowiązkowe ubezpieczenie chroni kierowców powodujących różnego rodzaju zdarzenia drogowe skutkujące uszkodzeniem osoby lub mienia przed konsekwencjami finansowymi. Innymi słowy – sprawca nie musi z własnej kieszeni pokrywać szkód.

Ubezpieczenia nieruchomości, czyli domy, mieszkania i …

Ubezpieczenie nieruchomości

Ten rodzaj ubezpieczenia, czyli ubezpieczenie nieruchomości ma zazwyczaj charakter dobrowolny, chociaż niekiedy jest wymagane przy kupowaniu nieruchomości na kredyt. Jego zakres zależy od wysokości opłacanej składki oraz warunków podpisanej umowy. Warto mieć ubezpieczenie domu albo ubezpieczenie mieszkania. Stopień podstawowy to minimum. Obejmuje on najczęściej występujące zagrożenia, jak pożar, włamane czy zalanie.

Ubezpieczenie domów w Szczecinie

Właściciele domów jednorodzinnych powinni rozważyć wariant rozszerzony polisy. Ubezpieczenie domów w Szczecinie jest na

Ubezpieczenie nieruchomości w Szczecinie

przeciętnym poziomie na tle Polski. Chodzi o to, aby mieć możliwość uzyskania odszkodowania w razie zniszczeń spowodowanych złymi warunkami atmosferycznymi. Inne przykłady to osunięcie się ziemi, upadek statku powietrznego i warto rozważyć pełen zakres ubezpieczania Szczecin.

Ubezpieczenie zdrowotne z Alien Ubezpieczenia w Szczecinie

System ubezpieczenia gwarantowanego przez NFZ jest na tyle nieudolny, że trzeba szukać jakiejś alternatywy. Dlatego też stale rośnie popularność różnego rodzaju polis zdrowotnych. W ten sposób można uniknąć konieczności długiego oczekiwania na wizytę u specjalisty. Ma to związek z przeprowadzeniem konkretnego badania bądź zabiegu, a nawet stania w długich kolejkach do lekarza domowego.

Ubezpieczenie wypadkowe ma charakter obowiązkowy i stanowi rodzaj zabezpieczenia społecznego dla wszystkich. Ubezpieczenie na życie jest dobrowolne.

Ubezpieczenia w Szczecinie. Ubezpieczenia na życie

Polisa od nagłych

Ma tę zaletę, że wysokość odszkodowania może być dużo wyższa w porównaniu z ubezpieczeniem wypadkowym. Czasami jest też dostępna opcja grupowa. Ubezpieczenie grupowe na życie bywa oferowane w firmach i jest atrakcyjne ze względu na warunki finansowe, czyli niższą składkę.

Ubezpieczenie turystyczne

Urlop powinien być czasem beztroskiego wypoczynku, jednak choroba czy wypadek może się zdarzyć każdemu. Na przykład jeżeli zajdzie konieczność skorzystania ze specjalistycznej opieki medycznej poza granicami naszego kraju. Jedynie polisa turystyczna

ubezpieczenia turystyczne szczecin

da gwarancję pokrycia wysokich kosztów leczenia bądź transportu do szpitala.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym i zawodowym

Mało ludzi decyduje się na tego typu ubezpieczenie, a niesłusznie. OC zapewnia rekompensatę za szkody wyrządzone osobom trzecim np., kiedy dziecko wybije sąsiadom szybę albo nasz pies kogoś pogryzie.

Ubezpieczenie OC to również korzystna opcja dla właścicieli firm – jest to ubezpieczenie dla pracodawców.

Ubezpieczenie oc w życiu prywatnym

Ubezpieczenie dla pracodawców w Szczecinie

Może się przydać w sytuacji, gdy poszkodowany w wypadku pracownik nie ma możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń od ubezpieczyciela. Wtedy może zajść sytuacja, że pozywa swojego pracodawcę do sądu. Przydatne jest także takie ubezpieczenie OC firmy z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Inny przykład to ochrona posiadania mienia, które jest wykorzystywane w tejże działalności. Stanowi to ochronę majątku i osoby przed konsekwencjami wynikającymi z wyrządzenia szkody wobec osoby trzeciej.

Zapraszamy do kontaktu z Alien Ubezpieczenia.

Alien Ubezpieczenia Szczecin Prawobrzeże
Ul. Bośniacka 3
70-842 Szczecin Dąbie
tel. kom. 0-665-921-675

Alien Ubezpieczenia Szczecin Centrum Mobilny Punkt Informacyjny

Spotkania z pracownikiem tylko po wcześniejszym umówieniu

(proszę kierować się do biura Alien Nauka Jazdy, przy Placu Kościuszki na przeciwko przystanku tramwajowego linii 4, 11, 12 w kierunku Pomorzan)
Al. Piastów 59/4
70-335 Szczecin
Mail: e.taraszkiewicz-michalska@insur.com.pl
tel. kom. 0-508-336-806
Poniedziałek – Piątek 10 -17
Sobota nieczynne