tr?id=1056473884735210&ev=PageView&noscript=1

Ubezpieczenie dziecka – NNW szkolne w Szczecinie

Oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie dla dziecka. Szkolne NNW w Compensie to kompleksowa ochrona dla twojego dziecka w szkole i poza nią!

Jakie korzyści niesie ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków?

Jako rodzic z pewnością chcesz zapewnić swojemu dziecku pełne bezpieczeństwo, zarówno podczas pobytu w szkole, jak i po lekcjach – w domu i podczas innych aktywności. O ile na lekcjach Twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne, to na przerwach czy podczas powrotów ze szkoły może być narażone na wypadki bądź inne niebezpieczne zdarzenia. Dlatego warto zastanowić się nad ubezpieczeniem dziecka i zapewnić mu tym samym odpowiednią ochronę. Decydując się na szkolne ubezpieczenie NNW będziesz spać spokojnie!

W ramach ochrony zapewnianej przez polisę, dziecko uzyska zwrot pieniędzy za ewentualny pobyt w szpitalu, leczenie oraz rehabilitację po wypadku. Nowoczesne polisy NNW uwzględniają nie tylko nieszczęśliwe wypadki, ale również choroby i pobyt w szpitalu. Jeśli więc Twoja pociecha będzie miała problemy zdrowotne, ubezpieczenie zapewni też odpowiednie konsultacje lekarzy specjalistów i badania laboratoryjne. Zwrot środków obejmuje także zakup wyrobów medycznych i leków czy naprawę okularów. Jeśli polisa zawiera assistance, możesz również liczyć na wizyty lekarza i pielęgniarki w domu, pomoc psychologa i transport medyczny.

Ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wydarzeń niesie wiele korzyści, dając poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w razie konieczności wydatki poniesione na leczenie zostaną zwrócone. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami oferowanej przez nas polisy Compensa i skorzystania z wszystkich dobrodziejstw tego ubezpieczenia. Dzięki temu Twoje dziecko będzie kompleksowo chronione, zarówno w szkole, jak i poza nią.

 

 

 

 

ubezpieczenie dla dziecka tło

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków-Klauzula szkolna to całodobowa ochrona gwarantująca nie tylko wypłatę za trwały uszczerbek, ale i zwrot kosztów związany z NW m.in. za leczenie czy rehabilitację. Zapoznaj się z naszą ofertą klikając w opcje „KUP PAKIET” i wybierz odpowiedni wariant ubezpieczenia.

Ubezpieczenie dla dziecka