tr?id=1056473884735210&ev=PageView&noscript=1

Ubezpieczenie zdrowotne

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – dlaczego warto je mieć?

Publiczna służba zdrowia coraz częściej okazuje się niewystarczająca. Korzystanie z jej usług wymaga dużo cierpliwości, a czas oczekiwania na wizytę u specjalisty może wynosić nawet kilkanaście-kilkadziesiąt miesięcy. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – charakterystyka

To rozwiązanie nie zastępuje całkowicie ubezpieczenia gwarantowanego przez NFZ, ale stanowi jego dopełnienie. Warto pamiętać, że w nagłych przypadkach i tak trafia się do szpitala publicznego. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oznacza jednak lepszy i szybszy dostęp do lekarzy specjalistów, a tym samym większy komfort leczenia.

Dlaczego warto mieć prywatną polisę? Korzyści a polisa zdrowotna

Możliwość korzystania z usług prywatnych placówek medycznych stała  się w ostatnich latach bardziej powszechna. Coraz więcej osób wybiera ten sposób leczenia, a wynika to z kilku powodów.

  • Duża dostępność do lekarzy specjalistów i oszczędność czasu

Po pierwsze, nie trzeba iść do lekarza rodzinnego po skierowanie. Po drugie, można się umówić na termin dogodny dla siebie. Po trzecie, czas oczekiwania na wizytę jest znacznie krótszy.

  • Różne warianty ubezpieczenia

Łatwo dopasować zakres polisy do własnych możliwości finansowych. W ofercie towarzystw ubezpieczeniowych są dostępne zarówno pakiety gwarantujące kompleksową ochronę ubezpieczeniową, jak i polisy obejmujące konkretne schorzenia oraz określone usługi.

  • Możliwość wykupu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w miejscu pracy

Oferty pakietów kierowane są również do firm. W tej sytuacji pracodawca pokrywa część bądź nawet całość kosztów takiej polisy. Istnieje też opcja jej rozszerzenia na najbliższe osoby.

  • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu medycznego

Prywatne kliniki i gabinety są zawsze doskonale wyposażone. Podczas jednej wizyty można liczyć na komplet badań i zabiegów w luksusowych warunkach.

Jedno jest pewne – państwowy system opieki zdrowotnej nie jest w stanie zaspokoić w pełni potrzeb społecznych, więc warto zakupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne i nie martwić się odległymi terminami, kolejkami i kiepską jakością usług.

Alien Ubezpieczenia Szczecin Prawobrzeże
Ul. Bośniacka 3
70-842 Szczecin Dąbie
tel. kom. 0-665-921-675

Alien Ubezpieczenia Szczecin Centrum Mobilny Punkt Informacyjny

Spotkania z pracownikiem tylko po wcześniejszym umówieniu

(proszę kierować się do biura Alien Nauka Jazdy, przy Placu Kościuszki na przeciwko przystanku tramwajowego linii 4, 11, 12 w kierunku Pomorzan)
Al. Piastów 59/4
70-335 Szczecin
Mail: e.taraszkiewicz-michalska@insur.com.pl
tel. kom. 0-508-336-806
Poniedziałek – Piątek 10 -17
Sobota nieczynne